Naujienos

Vaikas, mokomas vien mokykloje, panašus į vandenį, laikomą ąsotyje, toks įrėmintas… Vaikas už mokyklos ribų-kaip vanduo, krentantis lietumi: jis įsiskverbia visur, viską pamato, įsigeria. Paskui reflektuodamas vėl garuoja, vėl virsta idėjų, gyvenimo, potvynio debesimi. Ar verta debesis uždaryti ąsočiuose?

2018 m spalio 17 dieną, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro gimnazijos skyriaus BAg 18/LEg18 mokiniai, dalyvavo, Pamokų be sienų, ciklo, „Mažoji Klaipėdos architektūra“ 1-ąjame etape. Apžiūrėjome ir susipažinome su ;Senamiesčio sargu, Bokštu, Senamiesčio katinu,  Slibinu, „Stebuklinguoju peliuku“, Puodyne su pinigais, Meridianu ir 6 knechtais, Lietuvos vardo 1000-mečio paminklu ir Klaipėdos laimės simboliu, Kaminkrėčiu, (kur patrynus jo sagą išsipildo tavo svajonė)

Šis projektas, tai puiki galimybė jaunuoliams, atvykusiems mokytis iš įvairių Lietuvos kampelių, susipažinti su unikaliais Klaipėdos miesto mažosios architektūros stebuklais, „mažaisiais Klaipėdos gyventojais“ ir sužinoti jų atsiradimo istoriją, ugdytis įgalinimo kompetencijas, kultūrines, pilietines tradicijas.

Informaciją pateikė-lietuvių kalbos mokytoja metodininkė-Žaneta Jamukianienė.