Naujienos

Vasario 12 d. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre vyko regioninio konkurso „Rinkis profesiją“ 8-12 klasių mokiniams baigiamasis renginys. Konkursą organizavo Centro Gimnazijos skyrius, informacinių technologijų mokytoja Vaida Skliuderienė, matematikos mokytoja Edita Steponavičienė ir lietuvių kalbos mokytoja Vaiva Žekonienė.

Į konkursą užsiregistravo 200 dalyvių iš įvairių Vakarų Lietuvos regiono mokyklų. Konkursas vyko trimis etapais. Pirmieji du – virtualioje mokymosi platformoje Moodle. Į paskutinį etapą buvo pakvieti 15 daugiausiai balų surinkę dalyvių – Kretingos r. Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro, Klaipėdos Tauralaukio progimnazijos, Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos, Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos.

Konkurso dalyvius pasveikino Centro direktoriaus pavaduotojas ugdymui Antanas Jurevičius, Gimnazijos skyriaus vedėja Palmira Jurgilienė, o arbata ir savo keptais pyragaičiais pavaišino Centro kavinukės darbuotojos.

Baigiamajame teste dalyviai per 20 minučių turėjo atsakyti į 15 klausimų iš įvairių sričių: apie Centrą, jame vykdomą profesinį mokymą, atsakyti į klausimus apie profesijas. O tuo metu, jų mokytojos bendravo su Centro mokiniais ir mokytojais.

Po baigiamojo testo vykome į Autodromą, kur dalyviai dalyvavo įvairiose veiklose, kurias vedė Centro mokiniai Justas, Gedas, Edvinas ir Eimantas, išbandyti vairavimą simuliatoriumi, ir realiai pajusti važiavimą ekstremaliomis sąlygomis: Sektorinio praktinio mokymo centro vadovas Mindaugas Ramonas pavėžėjo specialiai įrengtomis trasomis, kurios imituoja slidžią kelio dangą.

Laimėtojomis tapo:

I vieta – Raminta Raminaitė, iš Kretingos r. Baublių mokyklos-daugiafunkcio centro;

II vieta – Aistė Vaičekauskaitė, iš Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos;

III vieta – Aurelija Barbaraušaitė, iš Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos.

Pirmos vietos laimėtojai Ramintai R. įteiktas pagrindinis prizas – Autodromo kuponas – vairavimas ant slidžių dangų ir ekstremaliomis eismo sąlygomis, kurio vertė 60€.

Visi konkurso dalyviai apdovanoti Centro atminimo dovanėlėmis ir padėkos raštais, o aktyviausių mokyklų mokytojoms Liudai B. ir Vilmai K.  – specialieji prizai – dovanų kuponai grožio ir sveikatingumo paslaugoms.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams, jų mokytojams ir atsisveikiname iki kitų metų!

Konkurso organizatoriai