Committees, workgroups
Inžinerinės pramonės ir statybos skyriaus Stipendijų skyrimo komisija
Pirmininkas – Fernandas Narkus, Inžinerinės pramonės ir statybos skyriaus vedėjas
Nariai:
Jadvyga Jackūnienė, Inžinerinės pramonės ir statybos skyriaus metodinės grupės vadovė;
Žaneta Jamukianienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
Edita Steponavičienė, Inžinerinės pramonės ir statybos skyriaus vyr. profesijos mokytoja.
Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus Stipendijų skyrimo komisija
Pirmininkė – Danguolė Kisielienė, Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus vedėja;
Nariai:
Aistė Paltarokaitė, Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus socialinė pedagogė, socialinė darbuotoja;
Egita Dadašova, psichologė;
Monika Kavaliauskienė, Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus profesijos mokytoja;
Aušra Dragašienė, Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus mokymo dalies specialistė.
Mokytojų ir profesijos mokytojų metodinės grupės ir metodinių grupių pirmininkai
Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriuje:
Profesijos dalykų mokytojų – Aušra Dragašienė, skyriaus specialistė.
Inžinerinės pramonės ir statybos skyriuje:
Profesijos dalykų mokytojų – Jadvyga Jackūnienė, profesijos mokytoja metodininkė.
Gimnazijos skyriuje:
Bendrojo ugdymo dalykų mokytojų – Edita Steponavičienė, matematikoss vyr. mokytoja.
Vaiko gerovės komisija
Komisijos pirmininkė – Aušra Dragašienė, Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus specialistė.
Komisijos pirmininkės pavaduotoja – Egita Dadašova, psichologė.
Komisijos sekretorė – Loreta Kiseliova, vyresnioji profesijos mokytoja.
Komisijos nariai:
Danguolė Kisielienė, Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus vedėja;
Palmira Jurgilienė, Gimnazijos skyriaus vedėja;
Fernandas Narkus, Inžinerinės pramonės ir statybos skyriaus vedėjas;
Egita Dadašova, psichologė;
Aistė Paltarokaitė, Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus socialinė pedagogė, socialinis darbuotojas;
Odeta Plokštienė, socialinė pedagogė;
Ona Vilimienė, bendrabučio auklėtoja.