Renginiai

Išvyka į baldų gamybos įmones

Išvyka į baldų gamybos įmones

Netradicinės profesinio mokymo pamokos darbdavių įmonėse

Š. m. spalio 18 d. II ir III kurso baldžių specialybės mokiniai, tęstinių studijų stalių, baldžių specialybių studentai buvo išvykę į būsimųjų darbdavių įmones. Aplankė SBA grupės baldų įmones: „Klaipėdos baldai“, „Germanika“ (Vilkyčiai), ir „Šilutės baldai“. Būsimieji darbdaviai noriai pasakojo apie įmonių veiklą, baldų gamybos technologijas, medžiagas, gamybos apimtis, gaminamų produktų rūšis, kokybės reikalavimus, darbuotojų kvalifikacijas. Vyko diskusijos. Mokiniai domėjosi baldų gamyba, pateikė darbdaviams klausimus. Darbdaviai negailėjo mokiniams patarimų.

Informaciją pateikė vyr. profesijos mokytoja Jadvyga Jackūnienė

Netradicinė profesinio mokymo pamoka darbdavių įmonėje UAB HOME GROUP

Netradicinė profesinio mokymo pamoka darbdavių įmonėje UAB HOME GROUP

Š. m. lapkričio 15 d. UAB HOME GROUP įmonės darbdaviai vedė pamokas apie minkštų baldų gamybos technologiją, medžiagas naudojamas jų gamybai II ir III kurso baldžių specialybės mokiniams, tęstinių studijų stalių, baldžių specialybių studentams.

Mokiniai ne tik sužinojo apie įmonės veiklą, mankštų baldų rūšis, medžiagas, gamybos apimtį, kokybės reikalavimus, darbuotojų kvalifikacijas, bet pamatė gyvai visą minkštų baldų gamybos procesą. Vyko diskusijos. Mokiniai domėjosi minkštų baldų gamyba, pateikė darbdaviams klausimus. Darbdaviai negailėjo mokiniams patarimų kaip įsitvirtinti šiuolaikinėje darbo rinkoje.

2016 m. Tarptautinė Tolerancijos diena

2016 m. Tarptautinė Tolerancijos diena

,,Užuojauta ir tolerancija yra ne silpnumo, o didelės stiprybės ženklas”. Dalai Lama

2016-11-16 d., 10.45 val. aktų salėje vyko popietė ,,SKRISKIT BALTI BALANDŽIAI”-

skirta Tarptautinės Tolerancijos dienos  pilietinei iniciatyvai „TOLERANCIJOS PAUKŠTIS”.

Skambant muzikai, visi ateinantys į popietę pasirašė ant didelio paukščio, kuris nešė mūsų sukurtą laišką – tolerancijos Deklaraciją ,,…kad nepritrūks gerų norų ir jėgų kurti vieningą ir supratingą visuomenę ir draugišką centro bendruomenę“.

Moksleiviai pristatė savo sukurtus darbelius – daug ir įvairių paukščių: 10 įvairaus dydžio  – iš medžio, kuriuos padarė 44 ir 49 grupės mokiniai, vadovaujami savo mokytojų, nulipdytų iš gipso , iškarpytų, išlankstytų, piešinių – plakatų su paukščiais ir žodžiais apie toleranciją. Apg 16 grupė, vadovaujama mokytojos Ž. Jamukianienės, paruošė pristatymą  su skaidrėmis ,,Mes už toleranciją“, kuriame išsakė ne tik žinomų žmonių, bet ir savo mintis apie toleranciją. Darbelių pristatymą baigė ta pati Apg 16 grupė su daina ,,Skriskit balti balandžiai”-dainavome visi. Popietė nušvietė mus visus baltais ir spalvotais paukščiais, balionais ir mūsų šypsenomis.

Informaciją pateikė Aina Trapienė

Meistriškumo konkursas ,,Pažink profesiją"

Meistriškumo konkursas ,,Pažink profesiją“

2017 m. sausio 25 d. 9.00 val. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Inžinerinės pramonės ir statybos skyriuje prasidėjusioje profesinių specialybių metodinėje savaitėje  įvyko meistriškumo konkurso „Pažink profesiją“ praktinė dalis, kurios metu baldžių specialybės mokiniams reikėjo pagaminti gėlių lentynėles (pagal šabloną). Gaminiai buvo vertinami profesijos mokytojų Romualdo Baranausko, Donato Lubio, Inžinerinės pramonės ir statybos skyriaus vedėjo Fernando Narkaus.

Meistriškumo konkursas ,,Pažink profesiją"

Meistriškumo konkursas ,,Pažink profesiją“

2017 m. sausio 26 d. 9.00 val. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Inžinerinės pramonės ir statybos skyriuje prasidėjusioje profesinių specialybių metodinėje savaitėje  įvyko meistriškumo konkurso „Pažink profesiją“ praktinė dalis, kurios metu apdailininkų (statybininkų) specialybės mokiniai turėjo atlikti sienų mūrijimą vienaeile rišimo sistema. Dalyvių atliktus darbus vertino komisija, kurią sudarė buvęs mokyklos moksleivis, o dabar statybinės įmonės direktorius Marius Liutika ir  mokyklos profesijos  mokytojos Rima Vengalienė ir Tatjana Barštienė.

„Studijos 2017“ LITEXPO

„Studijos 2017“ LITEXPO

2017 m. vasario 2-3 d. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras dalyvavo „XV tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2017“, parodos moto – LAISVĖ RINKTIS (Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius).

Edukacinė išvyka

2017m. vasario 21d. edukacinėje išvykoje dalyvavo inžinerinės pramonės ir statybos skyriaus II ir III kurso baldžių specialybės 44 ir 51 gr. mokiniai. Jie vyko į darbdavių medienos apdirbimo įmonę UAB „Sakuona“. Įmonėje mokiniai įgijo praktinių žinių apie baldų gamybą iš medienos masyvo. Sužinojo apie būsimų darbdavių įmonės veiklą, darbo organizavimą, darbo saugos bei darbo kultūros reikalavimus. Darbdaviai papasakojo apie savo darbo patirtį. Negailėjo patarimų mokiniams kaip pradedantiems savo profesinę karjerą. Edukacinei išvykai vadovavo vyr. profesijos mokytojas Romualdas Baranauskas ir profesijos mokytoja – metodininkė Jadvyga Jackūnienė.

Atvira profesinio mokymo pamoka

2017-04 -05 mūro dirbtuvėse vyko atvira profesinio mokymo pamoka AP16 grupės moksleiviams. Mokymo dalykas – mūro darbai. Tema: sienų mūrijimas vienaeiliu (grandininiu) rišimo būdu. Pamoką vedė Rima Vengalienė vyr. profesijos mokytoja. Mokiniai įtvirtino įgytas mūro darbų žinias, parodė gebėjimus taikyti jas praktiškai, dirbti savarankiškai.