Naujienos

Kovo 30 d. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro 9-tų klasių mokiniai  dalyvavo netradicinėje integruotoje pamokoje-viktorinoje „Žemė- mūsų namai“, kuri buvo skirta Pasaulinėms Žemės  ir Vandens dienoms paminėti. Renginio tikslas: kūrybiškai ir netradiciškai paminėti Pasaulines Žemės ir Vandens dienas, ugdyti  mokinių ekologinį supratimą, skatinti   prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Geografijos mokytoja  supažindino mokinius su datomis, nuo kada Žemės ir Vandens dienos pradėtos minėti Lietuvoje, kas buvo šių svarbių dienų minėjimo Lietuvoje iniciatoriai, pateikė išsamią informaciją apie svarbiausias aplinkosaugos problemas, vaizdžiai priminė apie atliekų rūšiavimo ir „Žemės valandos“ akcijos vykusios visame pasaulyje svarbą.

9-tų klasių  mokiniai  pasitikrino žinias apie svarbiausias  aplinkosaugos problemas, dalyvaudami viktorinoje- atsakinėjo į testo klausimus, atliko praktines užduotis. Skirtingų klasių viktorinos rezultatus fiksavo istorijos  mokytoja A. Žalinauskaitė. Mokinių  žinios buvo apylygės, todėl nugalėjo draugystė. Visi  mokiniai paskatinti  padėkos raštais.

Mokiniai džiaugėsi „kitaip“ vykusia pamoka, suprato, kad labai svarbu kalbėti apie  atsakingą ir rūpestingą požiūrį į gamtą, palankų aplinkai elgesį savo kasdieniame gyvenime.

Informaciją pateikė istorijos mokytoja Asta Žalinauskaitė