Naujienos

DofE – The Duke of Edinburgh’s International Award – yra pasaulyje pirmaujanti tarptautinių apdovanojimų programa 14 – 24 m. jaunimui, kurioje dalyvaudamas ir tu gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo užslėptus talentus, geriau pažinti save. Dalyvaudamas DofE apdovanojimuose tu gali kryptingai ugdyti įgūdžius, kurie jau ir taip yra tavo gyvenimo dalis arba gali pradėti užsiimti veikla, apie kurią anksčiau net nebuvai pagalvojęs.

Programa veikia 130 pasaulio šalių, Lietuvoje daugiau kaip 90 mokyklų bei su jaunimu dirbančių organizacijų.

Taip dalyviai atsiliepia apie tarptautinę neformalaus ugdymo programą DofE:

„Išmokau norus paversti tikslais ir jų siekti“.
Monika, siekianti bronzos ženklelio

„Supratau, kuo aš noriu būti ateityje“.
Beatričė, siekianti sidabro ženklelio

„Ėmiau pasitikėti savimi, pats priimti sprendimus, nebebijau suklysti“.
Edvardas, siekiantis aukso ženklelio

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Gimnazijos skyriaus vyr. socialinė pedagogė Odeta Plokštienė ir istorijos mokytoja Asta Žalinauskaitė rugsėjo 10-11 d. Kėdainiuose dalyvavo naujų DofE vadovų įvadiniuose mokymuose. Pasisėmusios žinių, mokytojos jomis pasidalins ir su gimnazijos skyriaus mokiniais bei pradės įgyvendinti DofE programą mūsų Centre.

DofE programa – siekiantiems tikslų! 👍
Rugsėjo 21 d. Gimnazijos skyriaus mokiniams pristatyta DofE tarptautinių apdovanojimų programa. Jos metu mokiniai skatinami tobulinti savo gebėjimą susidūrus su sunkumais, įžvelgti galimybes, o ne ribas, ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų. Programoje savanoriškai nusprendė dalyvauti septyni mokiniai.
Sveikiname!