Naujienos

Spalio mėnesį Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Gimnazijos skyriuje mokiniai buvo skatinami mokytis iš savo patirčių ir atradimų:

  • IIIG kl. kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės mokiniai ir jų mokytoja Vaida Skliuderienė džiaugėsi pirmaisiais mokinių kompiuterinio modeliavimo SketchUP programa darbais – taip mažais žingsniukais keliaujama į platų kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesijos pasaulį. Džiugino ir kompiuterinio projektavimo profesijos IVG kl. mokinių kūrybiniai darbai, sukurti informacinių technologijų pamokos metu.
  • IIIG kl. kompiuterinio projektavimo operatoriaus specialybės mokiniai su grupės vadove Inga Kulikauske dalyvavo edukacinėje išvykoje į Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos edukacinę erdvę ir ten susipažino su 3D technologijomis praktiškai projektuojant biliardo stalą.
  • Nuolat ieškome formų, kaip mokinius sudominti įvairiais mokomaisiais dalykais. Viena jų – pamoka kitaip, mokymasis už mokyklos ribų. IIIG kl. mokiniai kartu su geografijos ir matematikos mokytojomis dalyvavo netradicinėje integruotoje pamokoje „Aplinka, kurioje mokausi“. Išvykos metu mokiniai atliko įvairias užduotis: tobulindami orientavimosi įgūdžius, senamiestyje ieškojo nurodytų skulptūrų, žymėjo jas žemėlapyje, skaičiavo nueitą maršrutą, o prie skulptūros „Meilės medis“ atliko matematines užduotis. Pamoka paskatino pažvelgti į žinomas miesto erdves kitaip ir panaudoti jau turimas geografijos ir matematikos žinias.
  • Miesto erdves tyrinėjo ir IVG kl. mokiniai: gilinosi į architektūros stilius, atskirus architektūrinius elementus, gatvelių tinklą, geometrinį pastatų išdėstymą. Atlikdami paskirtas užduotis, turėjo surinkti duomenis apie paskirtus objektus. Surinktą informaciją apibendrins, pristatys ir aptars tolesnėse kompiuterinio projektavimo operatoriaus profesijos pamokose.
  • Mokinių taryba inicijavo Mokytojų dienos šventę – dėkojo mokytojams, linkėjo jėgų ir toliau mokyti ir perduoti žinias mokiniams. O spalio pabaigoje pakvietė bendruomenės narius dalyvauti parodoje – sukurti moliūgą, papuoštą Helovyno tematika.