Naujienos

LAKRITIS konkursų mėnuo. Pirmasis į konkursą išvyko baldžiaus specialybės I kurso mokinys Dovydas Daugvilas, kuris dalyvavo Tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „Kėdė 2021“konkursas vyko Kauno technikos profesinio mokymo centre. Buvo sudėtinga, bet Dovydas labai puikiai susitvarkė su užduotimi.
LAPKRIČIO 18-19 dienomis, apdailininko profesijos mokiniai: Rimantas Getautis ir Tomas Kvietkus dalyvavo Nacionalinio meistriškumo konkurse „Apdailininkas (statybininkas) 2021”, kuris vyko Kėdainių profesinio rengimo centre. Konkursas vyko net dvi dienas. Buvo sudėtinga, daug iššūkių ir ištvermės reikalaujantis konkursas, bet Rimantas ir Tomas puikiai pasirodė šio konkurso metu ir atliko užduotį. Konkurso metu su jais buvo ir konkursui mokinius ruošė Vyr. mokytoja Daumantė Narmontė.
LAPKRIČIO 24 dieną apdailininko profesijos mokiniai iš APv20 grupės Rimantas Getautis ir Tomas Kvietkus, dalyvavo Tarptautinio profesinio meistriškumo konkurse ,,Plytelių klojėjas 2021”, kuris vyko Vilniaus statybininkų rengimo centre. Šaunuoliai mokiniai. Profesijos mokytoja Gintarė Andrijauskienė šiuos du šaunius mokinius ruošė konkursui.
LAPKRIČIO 25 dieną vyko integruotos statinių paviršių dekoravimo ir matematikos pamokos pirmo ir antro kurso apdailininko profesijos mokiniams, tema – „Matematika statyboje. Renkamės keramines medžiagas“. Pamokoje perteikiamos matematikos ir profesinės žinios, atliekant grupinį darbą. Refleksijos metu gauta informacija leis įvertinti mokinių pasiekimo lygį. Pamoką vedė: matematikos mokytoja Edita Steponavičienė ir profesijos mokytoja Daumantė Narmontė.
LAPKRIČIO 26 dieną profesinio mokymo diplomus gavo kompiuterinio projektavimo operatoriaus ir logistų ekspeditorių absolventai. Diplomus įteikė Centro direktorė Dalia Martišauskienė. Linkime, kad kuo dažniau lydėtų sėkmė ir darbe bei asmeniniame gyvenime.

Informaciją pateikė Daumantė Narmontė, vyresnioji profesijos mokytoja.