Naujienos

Spalio mėnesį Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriuje vykdomos buvo šios veiklos:

  • Spalio 2 d. Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos V23 ir FP22 grupių mokiniai su grupių vadovėmis Asta Astrauskiene ir Jurgita Mitrikiene paminėjo Baltijos jūros dieną. Mokiniai susipažindino su ekologinėmis Baltijos jūros problemomis ir kodėl yra svarbu išsaugoti švarią jūrą. Šiemet Klaipėdos kraštas švenčia šimtmetį prisijungimo prie Didžiosios Lietuvos. Lietuva jau 100 metų yra jūrinė valstybė, turime tik apie 100 kilometrų jūros, privalome būti pilietiški ir rūpintis jos švara, nes mūsų Baltija yra viena taršiausių pasaulyje. Keičiuosi aš – keičiasi jūra, mokiniai patys įvardino, kaip jie galėtų ir prisideda prie Baltijos jūros išsaugojimo. Draugiškai visi mokiniai su grupių auklėtojų pagalba lankstė iš senų laikraščių laivelius – jūrinės valstybės simbolius, iš kurių vėliau kurs meninę instaliaciją – „ Išsaugokime Baltiją …“
  • Spalio 2 d. Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriuje vyko Saugaus eismo valandėlė „Būkime saugūs kelyje“, kurią organizavo vyr. socialinė pedagogė A. Paltarokaitė ir profesijos mokytoja A. Astrauskienė. Eismo valandėlę vedė atstovė iš Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato.
  • Spalio 3 d. Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus Profesijos mokytoja Dalia Lucenko kartu su 2 kurso Masažuotojo modulinės profesinio mokymo programos mokiniais vyko į Anatomijos instituto muziejų.
  • Spalio 6 d. Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriuje vyko Tarptautinės Mokytojo dienos paminėjimas „Ačiū už žinias“. Renginį vedė profesijos mokytojos Asta Astrauskienė ir Jurgita Mitrikienė, muzikinius kūrinius atliko vokalinis ansamblis „Smiltelė” (vadovė Aina Trapienė).
  • Spalio 12 d. Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriuje vyko Virėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniams praktinis užsiėmimas „Išmok suteiti pagalbą”. Užsiėmimą vedė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorė Gintarė Kiburė.
  • Spalio 13 d. Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus Virėjo modulinės profesinio mokymo programos mokiniai „Dželtelmenų trio“ dalyvauja Centro organizuotoje Kostiumų dienoje.
  • Spalio 14 d. Ne vienerius metus besitęsiantis bendradarbiavimas su Trail Kuršių Nerija komanda džiugina ir mokytojus, ir mokinius! Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus būsimieji masažuotojai kartu profesijos mokytojos Amanda Zaleskiene ir Dalia Lucenko turėjo galimybę atlikti atstatomąjį sportinį masažą bėgikams ir po 10 ir po daugiau nei 100 kilometrų!
  • Spalio 16 d. profesijos mokytoja Gitana Vidmantienė ir mokytojos padėjėja Virginija Latakienė, Ąžuolų giraitėje, vedė dalyko „Mitybos, grūdinimosi, fizinio aktyvumo” pamoką netradicinėje aplinkoje Virėjo mokymo programos (V21 gr.) mokiniams. Pamokos metu mokiniai skirtingais parko takeliais lenktyniaudami pasiekė sutartą vietą, išbandė parke esantį sportinį inventorių. Pratimai bei kita fizinė veikla yra puikus būdas pasijusti geriau, sustiprėti ir linksmai leisti laiką.
  • Spalio 17 d. Masažuotojo modulinės profesinio mokymo programos 2 kurso mokiniai dalyvavo kartu su profesijos mokytoja Dalia Lucenko dalyvauja „Studijų konferencijoje“ Šilalėje.
  • Spalio 24-26 d. Sveikatos priežiūros paslaugų ir reabilitacijos skyriaus mokiniai ir 2 būrelių ,,Iškleisk svajonių sparnus” (profesijos mokytoja Jurgita Mitrikienė) ir „Linksmoji paletė” (profesijos mokytoja Asta Astrauskienė) dalyviai dalyvavo parodoje – konkurse ,,Moliūgai-įvairių profesijų akimis”. Mokiniai ne tik aktyviai kūrė darbelius, bet ir aktyviai balsavo, dalinosi įspūdžiais. I vietą užėmė Masažuotojo modulinės profesinio mokymo programos MSt23-2 grupė. Padėkos raštus ir saldžius prizus gavo visi, o papildomus prizus, už ypač gerai profesiją atspindinčius moliūgus gavo: SUP floristų ir dailės būrelių moliūginės kompozicijos.