Statybų sektorinis praktinio mokymo centras

2022 m. rugpjūčio 25 d. atidarytas Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Statybos sektorinio praktinio mokymo centras – moderniausias Lietuvoje, jo renovacijai skirta per 3 mln. eurų iš Europos Sąjungos fondų lėšų. Modernizuotos ne tik centro patalpos, bet ir įsigyta naujausios profesinio praktinio mokymo rengimo įrangos, profesinio mokymo procesas kompiuterizuotas: šiuolaikiniai 3D spausdintuvai bei staklės, baldų gamybos operacijas atliekantis robotas, mechanizuoto dažymo simuliatorius ir kt.

Sektorinis praktinio mokymo centre šiuolaikiškai įrengtos statybos darbų klasės atviros visiems ir verslo įmonėms, ir aukštosioms mokykloms, profesinio mokymo įstaigoms bei bendrojo ugdymo mokykloms.

Centru naudosis ne tik Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro mokiniai, bet ir kitų Lietuvos profesinių mokymo įstaigų mokiniai, aukštųjų mokyklų studentai.

Mokymo centras siūlo:

  • Bendrojo ugdymo mokyklų mokinius, mokytojus dalyvauti praktinėse technologijų pamokose, kūrybinėse praktinėse dirbtuvėse, pažintiniuose edukaciniuose vizituose.
  • Profesinio mokymo mokyklų mokytojai yra kviečiami vesti praktines profesinio mokymo pamokas savo mokiniams, dalyvauti su mokiniais pažintiniuose edukaciniuose vizituose.
  • Aukštųjų mokyklų dėstytojai ir studentai kviečiami vesti seminarus, praktinius užsiėmimus.