Vykdomi

Jungtinis projektas „Pameistrystė – nauja galimybė man!“

Jungtinis projektas „Pameistrystė – nauja galimybė man!“
NR. 10-010-J-0001-J03-00020

Pameistrystė – profesinio mokymo organizavimo būdas, kai mokymas ar jo dalis vykdoma darbo vietoje. Taikant pameistrystę vyksta glaudus profesinio mokymo įstaigų ir darbdavių bendradarbiavimas, mokiniams sukuriamos sąlygos įgyti reikiamų profesijos įgūdžių realioje darbo vietoje (įmonėje, įstaigoje,organizacijoje, ūkininko ūkyje, pas laisvąjį mokytoją).

Jungtinio projekto tikslas – padidinti profesinio mokymo patrauklumą bei jo atitiktį darbo rinkos poreikiams skatinant profesinių mokyklų mokinius mokytis pameistrystės forma. Jungtiniu projektu siekiama, kad profesinio mokymo metu mokiniai įgytų ne tik bazines kompetencijas, bet ir aukštesnes rinkos suformuotas ir poreikius atitinkančias kompetencijas bei įgūdžius.

Planuojami rezultatai – projektu siekiama, jog 15 profesinio mokymo centro mokinių, kurie buvo priimti mokytis pagal visą pirminio arba tęstinio modulinę profesinio mokymo programą (Individualios priežiūros darbuotojo, Apdailininko, Masažuotojo bei Dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo), dalį mokymo programos pabaigs pameistrystės forma. Pameistrystės bus įgyvendinamos SVV įmonėse, su kuriomis sudarytos bendradarbiavimo sutartys ir kurios atitinka SVV įmonės statusą.

Projekto įgyvendinimo pabaiga: 2024 m.  birželio 30 d.

Projekto vertė – 68 524,11 EUR

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis

„Galimybių mokytis profesinio mokymo programų modulius sudarymas Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre“ NR. 10-002-T-0020

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras itin didelį dėmesį skiria rinkos poreikius atitinkančių specialistų rengimui. Šiuo metu esminės kompetencijos, kurios reikalingos darbo rinkai bei skatina konkurencingumą yra ne tik profesinės kompetencijos, bet ir skaitmeninės kompetencijos, bei kompetencijos orientuotos į žaliąją pertvarką.

Pagal Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus 2022 m. rugsėjo 21 d. įsakymo Nr. V- 294 redakciją, automatinių sistemų mechatroniko specialybė yra aukštą pridėtinę vertę kuriančių kvalifikacijų ir kompetencijų sąraše. Projekto metu bendrojo lavinimo mokyklų vidurinio ugdymo programų mokiniai mokosi “Automatinių gamybos sistemų pavarų ir mechanizmų remontas ir techninė priežiūra“ profesinio mokymo modulį.

Projekto tikslas – Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centre įgyvendinti pirminio profesinio mokymo modulius, kurie sudarytų sąlygas gimnazijų mokiniams ugdyti bei gerinti skaitmenines ir į žaliąją pertvarką orientuotas kompetencijas.

Planuojami rezultatai – 12 pagal vidurinio ugdymo programas bendrojo ugdymo mokyklose besimokantys mokiniai, baigę pirminio profesinio mokymo programos modulį „Automatinių gamybos sistemų pavarų ir mechanizmų remonto ir techninė priežiūra“ (407141427).

Projekto trukmė 2023 m. rugsėjo 1 d. – 2025 m. vasario 28 d.

Projekto vykdytojas – Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras.

Projektas finansuoja Europos Sąjunga – NextGenerationEU.

Projekto vertė – 4 056,69 EUR

Jungtinis projektas Nr. 10-025-J-0001-J02-00013 „Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre!“

JP projekto veikla – asmenų, besimokančių pagal formaliojo profesinio mokymo programas, praktinis mokymas sektoriniame praktinio mokymo centre

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis

Projekto vykdytojas – Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras.

Projekto partneriai: Alytaus profesinio rengimo centras, Raseinių technologijos ir verslo mokykla, Smalininkų technologijų ir verslo mokykla, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, Plungės technologijų ir verslo mokykla, Skuodo amatų ir paslaugų mokykla, Mažeikių politechnikos mokykla, Šilutės profesinio mokymo centras

Planuojami rezultatai: Projekto metu planuojama, kad Klaipėdos Ernesto Galvanausko sektoriniuose profesinio mokymo centruose mokysis 119 mokinių:  62 profesinio mokymo įstaigų  mokiniai atvyks mokytis į Transporto, sandėliavimo ir ryšių sektorinį praktinio mokymo centrą Klaipėdoje, pagal Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo modulines formaliojo profesinio mokymo programas bei 57 mokiniai pagal Apdailininko modulinę formaliojo profesinio mokymo programą, mokysis Statybos sektoriniame centre

JP projekte numatyta, kad 107 mokiniai praktinio mokymo metu sektoriniuose praktinio mokymo centruose Klaipėdoje pagerins skaitmeninius įgūdžius, t. y. mokysis pagal formaliojo profesinio mokymo programas, orientuotas į skaitmeninių kompetencijų ugdymą. Taip pat visi mokiniai tobulins bent po 1 kompetenciją, reikalingą žaliajai pertvarkai.

Projekto vertė – 53947,34 EUR

Nordplus projektas „2ABCs for 17 SDGs“, Nr. NPJR-2023/10205

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras kartu su partneriais iš Suomijos  įgyvendina Nordplus Junior programos finansuojamą projektą „2ABCs for 17 SDGs“, Nr. NPJR-2023/10205.

Projekto pradžia: 2023 m. rugsėjis
Projekto pabaiga: 2024 m. gruodis
Projekto koordinatorius: Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras
Projekto partneris: Harjavallan Lukio, Suomija
Programa: Nordplus Junior
Pagrindinis veiksmas: Asmenų mobilumas
Veiksmo tipas: Klasių mainai

Projektu siekiama:

  1. Sukurti naujas jaunimui skirtas veiklų, iniciatyvų ir projektų idėjas, kurios padės mokykloms, jaunimo organizacijoms, neformalioms grupėms, bendruomenėms, pavieniams asmenims ir įvairioms kitoms institucijoms prisidėti prie 17 tvaraus vystymosi tikslų.
  2. Ugdyti mokinių kūrybiškumą ir didinti sąmoningumą tvarumo srityje.
  3. Keistis gerosiomis patirtimis tvarumo srityje.
  4. Skatinti inovatyvių procesų diegimą švietimo įstaigose.
  5. Plėtoti ir stiprinti bendradarbiavimą tarp projekto partnerių.

Projekto metu bus surengti 2 mokinių ir darbuotojų iš Suomijos mobilumo vizitai Lietuvoje ir 2 mokinių ir darbuotojų iš Lietuvos mobilumo vizitai Suomijoje. Mobilumo veiklose iš viso dalyvaus 20 mokinių ir 4 darbuotojai iš Lietuvos bei 20 mokinių ir 4 darbuotojai iš Suomijos.

Erasmus+ projektas „Nature – I like it!“, Nr. 2022-3-PL01-KA152-YOU-000096041

   

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras partnerio teisėmis dalyvauja Lenkų mokyklos koordinuojamame Erasmus+ programos finansuojamame projekte „Nature – I like it!“, Nr. 2022-3-PL01-KA152-YOU-000096041.

 Projekto pradžia: 2023-05-01
Projekto pabaiga: 2024-06-30
Projekto koordinatorius: Centrum Ksztalcenia i Wychowania OHP, Lenkija
Projekto partneris: Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras
Programa: Erasmus+
Pagrindinis veiksmas: Asmenų mobilumas mokymosi tikslais
Veiksmo tipas: Jaunimo mobilumas

Projekto veiklos:

  • Jaunuolių grupės iš Lenkijos mobilumas Lietuvoje (10 jaunuolių ir 3 lydintys asmenys)
  • Jaunuolių grupės iš Lietuvos mobilumas Lenkijoje (10 jaunuolių ir 2 lydintys asmenys)

Pagrindinis projekto tikslas:

Projektu siekiama išsiaiškinti, ar žmogų supanti gyvenamoji aplinka (reljefas, klimatas ir gamta) turi įtakos asmenybės formavimuisi, suvokimui, fizinei būklei bei tam tikroms etninių ir socialinių grupių sąlygoms.

Kiti projekto tikslai:

  • Aktyviai ugdyti jaunimo kompetencijas palaikant tvarią aplinką.
  • Suprasti gamtos pasaulį reglamentuojančias taisykles.
  • Didinti suvokimą apie svarbias socialines problemas.

Veiklų metu projekto dalyviai pažins du skirtingus regionus – Lietuvos pajūrį ir Lenkijos pietryčių kalnų kraštą, palygins šių regionų gyvenimo sąlygas ir gamtinę aplinką, atkreipdami dėmesį į jų skirtumus ir panašumus. Pažins regionų kultūrą, pamatys kultūrą vietos bendruomenės akimis, atkreips dėmesį į kasdienius gyventojų poreikius, įgis daugiau žinių kultūros paveldą, nacionalinius parkus bei supras, kaip jauni žmonės gali prisidėti prie gamtinės aplinkos apsaugos. Veiklų metu bus ugdomas jautresnis dalyvių požiūris į natūralią aplinką, gilinamos žinios apie mokslo, technologijų plėtros ir bendros žmogaus veiklos įtaką gamtos pasauliui.

„Darna“ konsorciumo projektas Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000133305

   

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras dalyvauja Lietuvos profesinio mokymo įstaigų konsorciumo „Darna“  projekto Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000133305, finansuojamo Erasmus+ programos lėšomis, veiklose.

Projekto Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000133305
Projekto pradžia: 2023-06-01
Projekto pabaiga: 2024-08-31
Projekto koordinatorius: Lietuvos darbdavių konfederacija
Projektą įgyvendina: 10 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų konsorciumas „Darna

Konsorciumo nariai:

  • Alytaus profesinio rengimo centras
  • Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
  • Kauno informacinių technologijų mokykla
  • Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras
  • Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras
  • Klaipėdos technologijų mokymo centras
  • Mokykla „Art of Beauty“
  • Šiaulių technologijų mokymo centras
  • Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centras
  • Vilniaus technologijų ir inžinerijos mokymo centras

Programa: Erasmus+
Pagrindinis veiksmas: Asmenų mobilumas mokymosi tikslais
Veiksmo tipas: Akredituoti profesinio rengimo ir mokymo srities besimokančių asmenų ir darbuotojų mobilumo projektai

Projekto veiklos:

  • Profesinio mokymo įstaigų mokytojų darbo stebėjimo vizitai
  • Ilgalaikis profesinio mokymo įstaigų absolventų mobilumas mokymosi tikslais
Erasmus+ projektas Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000115019

   

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras įgyvendina Erasmus+ programos finansuojamą projektą Nr. 2023-1-LT01-KA121-VET-000115019.

Projekto pradžia: 2023-06-01
Projekto vertė: 299160,00 EUR
Programa: Erasmus+
Pagrindinis veiksmas: Asmenų mobilumas mokymosi tikslais
Veiksmo tipas: Akredituoti profesinio rengimo ir mokymo srities besimokančių asmenų ir darbuotojų mobilumo projektai

Projekto veiklos:

  • Darbo stebėjimas
  • Kursai ir mokymas
  • Kviestiniai ekspertai
  • Dalyvavimas profesinio mokymo įgūdžių konkursuose
  • Trumpalaikis profesinio mokymo įstaigose besimokančių asmenų mobilumas mokymosi tikslais
  • Ilgalaikis profesinio mokymo įstaigose besimokančių asmenų mobilumas mokymosi tikslais

Projektu siekiama:

  1. Tobulinti mokinių profesinius įgūdžius bei bendrąsias kompetencijas, taip užtikrinant didesnes įsidarbinimo galimybes būsimiems absolventams.
  2. Tobulinti mokytojų ir darbuotojų kompetencijas, siekiant gerinti Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro profesinio mokymo kokybę.
  3. Plėtoti kokybiškus tarptautinius ryšius ir bendradarbiavimą su darbdaviais, socialiniais partneriais.

Planuojama, jog projekto veiklose dalyvaus 70 mokinių, 32 darbuotojai bei 1 kviestinis ekspertas iš kitos šalies.

Erasmus+ projektas Nr. 2022-1-LT01-KA121-VET-000064524

   

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras įgyvendina Erasmus+ programos finansuojamą projektą Nr. 2022-1-LT01-KA121-VET-000064524.

Projekto pradžia: 2022-06-01
Projekto vertė: 182410,00 EUR
Programa: Erasmus+
Pagrindinis veiksmas: Asmenų mobilumas mokymosi tikslais
Veiksmo tipas: Akredituoti profesinio rengimo ir mokymo srities besimokančių asmenų ir darbuotojų mobilumo projektai

Projekto veiklos:

  • Darbo stebėjimas
  • Kursai ir mokymas
  • Dalyvavimas profesinio mokymo įgūdžių konkursuose
  • Trumpalaikis profesinio mokymo įstaigose besimokančių asmenų mobilumas mokymosi tikslais
  • Ilgalaikis profesinio mokymo įstaigose besimokančių asmenų mobilumas mokymosi tikslais

Projektu siekiama:

  1. Tobulinti mokinių profesinius įgūdžius bei bendrąsias kompetencijas, taip užtikrinant didesnes įsidarbinimo galimybes būsimiems absolventams.
  2. Tobulinti mokytojų ir darbuotojų kompetencijas, siekiant gerinti Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro profesinio mokymo kokybę.
  3. Plėtoti kokybiškus tarptautinius ryšius ir bendradarbiavimą su darbdaviais, socialiniais partneriais.

Planuojama, jog projekto veiklose dalyvaus 40 mokinių ir 24 darbuotojai.

C@RE: Papildytos realybės metodo taikymas socialinei priežiūrai
   

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras partnerio teisėmis dalyvauja Erasmus+ programos finansuojamame projekte C@RE Augmented learning approach for personal care (C@RE), projekto Nr. 2022-1-LT01-KA220-VET-000086933.

Projekto pradžia: 2022-12-01;
Projekto pabaiga: 2025-02-28;
Projekto vertė: 250000,00 €;
Programa: Erasmus+, 2 pagrindinis veiksmas. Organizacijų ir institucijų bendradarbiavimas.

Projekto bendrasis tikslas – padėti sveikatos ir socialinės priežiūros sektorių darbuotojams, sukuriant mokymosi modelį, atitinkantį naujus darbo rinkoje reikalaujamus įgūdžius (skaitmeninius, santykių/emocijų, psichologinius, vadovavimo), naudojant papildytąją realybę (PR) kaip pagrindinę mokymosi priemonę.

Šio tikslo bus siekiama:

– sukuriant kompetencijų pagrindų modelį;
– parengiant mokymo kursą;
– diegiant PR metodą savo mokymo programose;
– sukuriant motyvacinę mokymo platformą, kurią sudarys mokymo medžiaga ir papildytosios realybės komponentai.

Projekto koordinatorius:

  • Klaipėdos valstybinė kolegija (Lietuva).

Projekto partneriai:

  • KLAIPEDOS ERNESTO GALVANAUSKO PROFESINIO MOKYMO CENTRAS (Lietuva),
  • OPENCERTIF France Orsay (Prancūzija),
  • European Digital Learning Network (Italija),
  • Asociatia de Terapie Familiala si de Cuplu Timisoara (Rumunija),
  • AINTEK SYMVOULOI EPICHEIRISEON EFARMOGES YPSILIS TECHNOLOGIAS EKPAIDEFSI ANONYMI ETAIREIA (Graikija),
  • Korak po korak (Kroatija).

Profesinis mokymas nelegalių narkotikų priklausomybės srityje: sveikatos priežiūros specialistų aprūpinimas priklausomybės gydymo kompetencijomis ir metodais

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras nuo 2022 m. lapkričio 1 d. drauge su 5 partneriais iš Slovėnijos, Danijos, Portugalijos, Rumunijos ir Graikijos įgyvendina Erasmus+ programos projektą „Profesinis mokymas nelegalių narkotikų priklausomybės srityje: sveikatos priežiūros specialistų aprūpinimas priklausomybės gydymo kompetencijomis ir metodais“ 

Projekto Nr. 2022-1-LT01-KA220-VET-000086077
Projekto trukmė: 2022-11-01 – 2025-02-28
Pagrindinis projekto koordinatorius: Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras

Projekto partneriai:

  • Institut za Raziskave in Razvoj Utrip Zavod (Slovėnija)
  • Sosu Ostjylland (Danija)
  • Universidade do Porto (Portugalija)
  • Directia de Asistenta Sociala si Medicala (Rumunija)
  • Institute of Social Solidarity and Well Being: Social Mind (Graikija)

Projekto tikslas – užtikrinti aukštesnį sveikatos priežiūros darbuotojų profesionalumą nelegalių narkotikų priklausomybės srityje nacionaliniu ir Europos lygiu.

Projekto uždaviniai ir laukiami rezultatai:

1: Prisidėti prie neteisėtų narkotikų priklausomybės konsultavimo kompetencijų, susijusių su patikra, trumpa intervencija ir nukreipimu gydytis, tobulinimo ir reaguoti į esamus, kylančius ir augančius profesinio mokymo sektoriaus poreikius, sprendžiant priklausomybės specialistų trūkumą. Pirmasis tikslas bus pasiektas išnagrinėjus priklausomybės ligų mokymo programas, įvertinus jų veiksmingumą ir analizuojant mokymo poreikių/pasiūlymų neatitikimus. Taip pat bus atliekamas kelių objektų tyrimas, kuriame analizuojami sveikatos priežiūros darbuotojų ir pacientų mokymo poreikiai šešiose dalyvaujančiose šalyse. Sujungus literatūros apžvalgą su įrodymais pagrįstomis išvadomis apie suvoktus mokymo poreikius, esamos programos taptų aktualesnės, veiksmingesnės ir priimtinesnės tiek gydymo paslaugų teikėjams, tiek pacientams. Konkretūs rezultatai apims vieną sistemingą ES priklausomybės mokymo galimybių apžvalgą, dvylika nacionalinių ataskaitų, kuriose nagrinėjamas poreikis priklausomybės srityje; vieną tarpvalstybinę konsoliduotą ataskaitą, kuri suteiks įžvalgų apie mokymosi trūkumą, paaiškins skirtumus įvairiose šalyse ir skirtumus tarp šalių institucinės aplinkos ir politikos srityse ir suteiks pagrindines kompetencijas, skirtas tobulinti konsultavimo priklausomybės klausimais įgūdžius.

2: Suteikti galimybes nuolatiniam profesiniam tobulėjimui sveikatos srityje ir sudaryti sąlygas didinti žmogiškojo kapitalo pajėgumus ir sveikatos priežiūros darbuotojų įsidarbinimo galimybes. Antrasis tikslas bus pasiektas kuriant ir įgyvendinant bendrą daug dalyvių apimančią mišrią sveikatos priežiūros specialistų gebėjimų stiprinimo programą; remiantis neformaliojo mokymosi metodikomis ir kompetencijų bazės sistema, suderinta su EKS ir suderinama su ECVET. Mokymo programa padės sveikatos priežiūros darbuotojams šešiose dalyvaujančiose šalyse ir už jų ribų geriau prisitaikyti prie nukentėjusių asmenų poreikių, tobulinti savo kompetencijas, nesmerkti ir įveikti kliūtis bei trukdžius savo darbe.

3: Įgalinti švietimo įstaigų ir sveikatos priežiūros įstaigų bendradarbiavimą, kad būtų parengtos reikšmingos rekomendacijos dėl priklausomybės įgūdžių rinkinio raidos ir susijusių darbo galimybių. Trečiasis tikslas bus pasiektas vykdant tikslinę sklaidos veiklą, įskaitant šešias informacines dienas ir šešių nacionalinės politikos apžvalgų suformulavimą, siekiant paviešinti projekto rezultatus ir pradėti glaudų dialogą tarp sveikatos priežiūros specialistų, visuomenės veikėjų ir pilietinės visuomenės organizacijų apie būtinybę investuoti į tinkamus priklausomybės ligų mokymus ir paruošti sveikatos priežiūros darbuotojus darbui su SUD pacientais.

DofE - The Duke of Edinburgh's International Award

 DofE – The Duke of Edinburgh’s International Award – yra pasaulyje pirmaujanti tarptautinių apdovanojimų programa 14 – 24 m. jaunimui, kurioje dalyvaudamas ir tu gali patirti daugybę nuotykių, susirasti draugų, atrasti savo užslėptus talentus, geriau pažinti save. Dalyvaudamas DofE apdovanojimuose tu gali kryptingai ugdyti įgūdžius, kurie jau ir taip yra tavo gyvenimo dalis arba gali pradėti užsiimti veikla, apie kurią anksčiau net nebuvai pagalvojęs.

Programa veikia 130 pasaulio šalių, Lietuvoje daugiau kaip 90 mokyklų bei su jaunimu dirbančių organizacijų.

Projektas „Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro statybos sektoriaus infrastruktūros plėtra“

PROJEKTAS „KLAIPĖDOS ERNESTO GALVANAUSKO PROFESINIO MOKYMO CENTRO STATYBOS SEKTORIAUS INFRASTRUKTŪROS PLĖTRA“

Projekto kodas – Nr. 09.1.2-CPVA-V-721-07-0001
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2017 m. gruodžio 7 d. – 2023 m. liepos 31 d.
Projekto vertė – 3 180 000,00 Eur.

 

Projektu sprendžiama problema – nepatenkintas statybinio profilio specialistų poreikis Klaipėdos apskrityje, nes neišnaudojamos statybinio profilio profesinio mokymo galimybės.

Projekto tikslas – užtikrinti prieinamas aukštos kokybės profesinio mokymo paslaugas pagal vykdomas statybinio profilio mokymo programas.

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras įgyvendinęs projektą, kurio metu rekonstruos mokomąjį pastatą ir įsigys statybinio profilio profesiniam mokymui vykdyti įrangą, tikisi, kad užtikrinus aukštos kokybės statybinio profilio profesinio mokymo paslaugų teikimą, bus patenkintas kvalifikuotų darbuotojų poreikis Klaipėdos apskrities statybų sektoriuje, tai didins čia veikiančių statybos įmonių konkurencingumą.

Projektas bendrai finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo lėšų.

Daugiau informacijos: https://www.gpmc.lt/statybu-sektorinis-praktinio-mokymo-centras/

Projektas „Mokinių gyvenimo sąlygų Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro bendrabutyje gerinimas“

PROJEKTAS „MOKINIŲ GYVENIMO SĄLYGŲ KLAIPĖDOS ERNESTO GALVANAUSKO PROFESINIO MOKYMO CENTRO BENDRABUTYJE GERINIMAS“

Projekto kodas – Nr. 09.1.2-CPVA-V-721-09-0001
Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2019 m. liepos 18 d. – 2023 m. gegužės 31 d.
Projekto vertė – 1 490 206,18 Eur.

Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras teikdamas profesinio mokymo paslaugas, susiduria su problema – negali užtikrinti tinkamų apgyvendinimo paslaugų teikimą.

Projektu siekiama gerinti mokinių gyvenimo sąlygas Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro bendrabutyje.

Projekto metu bus renovuotas bendrabutis (esantis adresu Baltijos pr. 18, Klaipėda) bei įsigyti baldai, buitinė įranga, laisvalaikio inventorius.

Sėkmingai įgyvendinus projektą tikimąsi, kad bus sukurtos geros gyvenimo sąlygos socialiai jautriomis asmenų grupėms (neįgalieji, našlaičiai, mažas ir labai mažas pajamas gaunantys asmenys, vaikai iki 18 m. ir kt.) ir kitiems Mokymo centro mokiniams.

Projektas bendrai finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo lėšų.

Daugiau informacijos: https://www.gpmc.lt/bendrabutis/