Artimiausi mokymai

Registracijos forma
 

Vardas: *

Pavardė: *

Telefonas: *

Jūsų el. pašto adresas: *

Parašykite mokymo programą: *

Mokėjimo būdas: *

 Savo lėšomis Darbdavio siuntimu Darbo biržos siuntimu

Papildoma informacija:


Vakarinių grupių paskaitos vyksta nuo 17.30 val. iki 20.00 val.

Vakarais kviečiame mokytis pagal šias mokymo programas:

  1. Slaugytojo padėjėjo mokymo programa
  2. Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa
  3. Socialinių paslaugu teikėjo mokymo programa
  4. Lankomosios priežiūros darbuotojo mokymo programa
  5. PHP ir duomenų bazių programavimo pagrindai neformali mokymo programa
  6. Programavimas Python kalba neformali mokymo programa
  7. Žiniatinklio programavimas neformali mokymo programa
  8. Plastikinių langų gamintojo neformali mokymo programa
  9. Grindų klojėjo neformali mokymo programa

Dieninių grupių paskaitos vyksta nuo 8.30 val. iki 15.20 val.

  1. Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa – 2018-07-02
  2. Auklės socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa – 2018-07-02
  3. Dažytojo mokymo programa – 2018-07-02
  4. Valytojo mokymo programa – 2018-07-09
  5. Slaugytojo padėjėjo mokymo programa – 2018-07-09
  6. Administracijos darbuotojo mokymo programa – 2018-07-16
  7. Įmonės darbo organizatoriaus mokymo programa – 2018-07-16
  8. Grindų klojėjo mokymo programa – 2018-07-16
  9. Pardavėjo mokymo programa – 2018-07-23
  10. Prekybinės salės darbuotojo mokymo programa – 2018-07-23
  11. Metalų suvirintojo bei pjaustytojo elektra ir dujomis mokymo programa – 2018-08-13
  12. Suvirintojas dujomis mokymo programa – 2018-08-13
  13. Suvirintojas elektra mokymo programa – 2018-08-13
  14. Apskaitininko mokymo programa – 2018-08-13
  15. Manikiūrininko mokymo programa – 2018-08-20
  16. Floristas-gėlių pardavėjas mokymo programa – 2018-08-20
  17. Plataus profilio kirpėjo mokymo programa – 2018-08-20
  18. Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa – 2018-08-20
  19. Manikiūrininko mokymo programa – 2018-09-03
  20. Plataus profilio kirpėjo mokymo programa – 2018-09-03
  21. Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa – 2018-09-03
  22. Staliaus mokymo programa – 2018-09-03
  23. Apdailininko mokymo programa – 2018-09-03
  24. Santechniko mokymo programa – 2018-09-10
  25. Slaugytojo padėjėjo mokymo programa – 2018-09-10
  26. Lankomosios priežiūros darbuotojo mokymo programa – 2018-09-10
  27. Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa – 208-09-17

 

Kviečiame visus dirbančius virėjais, santechnikais, staliais, apdailininkais ir kitus specialistus dalyvauti asmens kompetencijų įgytų darbo veiklos ir savišvietos būdu užskaityme ir per 20 d. įgyti pasirinktą kvalifikaciją.

Aivaras Lajauskas
Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo  centro
Tęstinio mokymo skyriaus specialistas.
Tel.    +37046341812 Mob. +37065902471

Atnaujinta 2018-06-18

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?