Artimiausi mokymai

Registracijos forma
 

Vardas: *

Pavardė: *

Telefonas: *

Jūsų el. pašto adresas: *

Parašykite mokymo programą: *

Mokėjimo būdas: *

Savo lėšomisDarbdavio siuntimuDarbo biržos siuntimu

Papildoma informacija:

[recaptcha]


Vakarinių grupių paskaitos vyksta nuo 17.30 val. iki 20.00 val.

Vakarais kviečiame mokytis pagal šias mokymo programas:

  1. Barzdaskučio neformali 16 val. mokymo programa 2019-02-04
  2. Slaugytojo padėjėjo mokymo programa 2019-03-04
  3. Floristikos mokymai neformali mokymo programa 36 val. (grupė renkama)

Dieninių grupių paskaitos vyksta nuo 8.30 val. iki 15.20 val.

  1. Slaugytojo padėjėjo mokymo programa 2019-01-21
  2. Lankomosios priežiūros darbuotojo mokymo programa 2019-01-21
  3. Valytojo mokymo programa 2019-01-21
  4. Masažuotojo mokymo programa 2019-01-21
  5. Įmonės darbo organizatoriaus mokymo programa 2019-02-04
  6. Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa2019-02-04
  7. Krovinių vežimo dokumentacija (Logisto ekspeditoriaus modulinės profesinio mokymo programos (M43041701, M44041701, T43041701) modulis) 2019-02-04
  8. Apdailininko mokymo programa 2019-02-11
  9. Apskaitininko mokymo programa 2019-02-11
  10. Santechniko mokymo programa 2019-02-11
  11. Pardavėjo mokymo programa 2019-02-18
  12. Prekybinės salės darbuotojo mokymo programa 2019-02-18
  13. Virėjo mokymo programa 2019-02-18
  14. Floristo-gėlių pardavėjo mokymo programa 2019-02-25
  15. Slaugytojo padėjėjo mokymo programa 2019-02-25
  16. Lankomosios priežiūros darbuotojo mokymo programa 2019-02-25
  17. Želdynų prižiūrėtojo mokymo programa 2019-02-25
  18. Staliaus mokymo programa 2019-03-04
  19. Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa 2019-03-04
  20. Auklės-socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programa 2019-03-04
  21. Metalų suvirintojo bei pjaustytojo elektra ir dujomis mokymo programa 2019-04-01
  22. Suvirintojo dujomis mokymo programa 2019-04-01
  23. Suvirintojo elektra mokymo programa 2019-04-01
  24. Konditerio mokymo programa 2019-04-15
  25. Plataus profilio kirpėjo kvalifikacijos atnaujinimo ir tobulinimo programa (vyksta registracija)
  26. Suvirinimas elektra pusautomačiais (MIG, MAG) apsauginių dujų aplinkoje/Suvirinimas elektra TIG būdu (vyksta registracija)
  27. Dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa (vyksta registracija)
  28. Manikiūro mokymo programa (vyksta registracija)

Kviečiame visus dirbančius virėjais, santechnikais, staliais, apdailininkais ir kitus specialistus dalyvauti asmens kompetencijų įgytų darbo veiklos ir savišvietos būdu užskaityme ir per 20 d. d. įgyti pasirinktą kvalifikaciją.

Aivaras Lajauskas
Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo  centro
Tęstinio mokymo skyriaus specialistas.
Tel.    +37046341812 Mob. +37065902471

Atnaujinta 2018-12-06

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?